Dorinel
A întrebat pe 28.07.2011, la 21:17
salut, am o intrebare, este o anumita taxa la depunerea actelor?
Răspunsuri (4)
mere_lica
#1
da este, depinde de la facultate la facultate. se cheama taxa de admitere.
A răspuns pe 29.07.2011, ora 07:00
E-A
#2
La medicina aproximativ cat e ?
A răspuns pe 29.07.2011, ora 09:19
monah2010
#3
nu ieste nici o taxa la depunerea actelor de unde ati luat-o?
A răspuns pe 29.07.2011, ora 13:52
miha20
#4
la depunerea actelor la consulat nu se percep taxe....La depunerea actelor in original deja la facultate dupa ce ai fost admis se percep diferite taxe in functie de universitate..Eu am achitat in 2009 150 RON...
A răspuns pe 29.07.2011, ora 17:56