sashio
A întrebat pe 29.07.2011, la 06:31
foaia matricola o iau de la institutia unde am absolvit clasele liceale, sau e foaia care insoteste diploma de bac, la mine in foaia ceea sunt doar medile pe toti anii, pe fiecare an in parte nu sunt
Răspunsuri (3)
mere_lica
#1
foaia matricola se da odata cu diploma de bacalaureat. acolo sunt notele si mediilele pe toti anii , si media generala de liceu .
A răspuns pe 29.07.2011, ora 06:59
krystina
#2
Foaia matricola se elibereaza la solicitearea absolventului de catre institutia unde acesta a absolvit si nu este foaia ce insoteste diploma de bac.
A răspuns pe 29.07.2011, ora 12:39
irina.bistritchi
#3
http://osb.basarabeni.ro/admitere2011/ descarca de aici, de la sectiunea "Acte necesare", model de foaie matricola. Succes!
A răspuns pe 29.07.2011, ora 13:03