dulceata171992
A întrebat pe 29.07.2011, la 06:59
Cine opteaza pentru facultatea de limbi straine? Va rog lasati cite un raspuns!!! Merci anticipat!!!
Răspunsuri (3)
americangirl
#1
eu:)))
A răspuns pe 29.07.2011, ora 09:16
lencik2
#2
Salut!Si eu optez pentru facultatea de limbi straine aplicate!
Ce orase vrei sa alegi?
Ce orase vrei sa alegi?
A răspuns pe 29.07.2011, ora 14:35
dulceata171992
#3
Americangirl si lencik2,ce medii aveti,si ce limbi ati ales,sau daca nu ati ales deja,la ce va ginditi?................Eu vreau nespus de mult la Constanta!!!
A răspuns pe 29.07.2011, ora 15:29