Sari la conținut

anita21

A întrebat pe 29.07.2011, la 12:18

Salut....opteaza cineva in Alba Iulia???

Răspunsuri (12)

Sandi #1
eu !
A răspuns pe 29.07.2011, ora 13:45
crinna #2
La ce facultate in Alba Iulia?
A răspuns pe 29.07.2011, ora 13:59
anita21 #3
Sandi la ce facultate???
Crinna tu la fel in Alba?
A răspuns pe 29.07.2011, ora 14:06
Sandi #4
informatica
A răspuns pe 29.07.2011, ora 14:14
Sandi #5
informatica
A răspuns pe 29.07.2011, ora 14:14
crinna #6
Am niste prietene care isi doresc tot informatica, in A. I.
Tu, anita21?
A răspuns pe 29.07.2011, ora 14:17
dulceata171992 #7
As vrea si eu la Timisoara la limbi straine? Mai alege cineva facultatea?
A răspuns pe 29.07.2011, ora 15:27
anita21 #8
Eu deja sunt studenta acolo
A răspuns pe 29.07.2011, ora 17:36
crinna #9
anita21, ce parere ai despre universitatea din Alba Iulia, camin, oras?...
A răspuns pe 29.07.2011, ora 17:57
anita21 #10
Pot sa zic un sigur lucru: nu-mi pare rau deloc ca imi fac studiile in AB....orasul e vechi,plin de istorie,de la inceput iti pare mic dupa aia de acomodezi,e super bine.
Cazarea la fel,e foarte buna,conditii,de toate,max.3 in camera.
La universitate depinde mult de facultate,profii in general is ok,nu exista discriminari sau ceva de genul dat.
A răspuns pe 29.07.2011, ora 18:05
crinna #11
Ms de raspuns!
A răspuns pe 29.07.2011, ora 18:33
anita21 #12
npc...
A răspuns pe 29.07.2011, ora 18:34