Sari la conținut

Dorinel

A întrebat pe 29.07.2011, la 14:14

Salut, am citit intr-un ziar ca admiterea nu va mai fai la cahul doar la Balti si Chisinau, e adevarat>? si este o anumita taxa de achitare la depunerea actelor?

Răspunsuri (1)

katy_921 #1
Nu este adevarat.....se depunde in toate cele 3 consulate....nu se achita nimic...totul e gratis
A răspuns pe 29.07.2011, ora 16:16