Cris_e
A întrebat pe 29.07.2011, la 15:14
cine stie daca in foia matricola nu sunt scrise notele anuale...numai aparte pe sem I si alaturi sem II e vre-o problema???
Răspunsuri (4)
butterfly
#1
mmm, se poate sa fie..... nush.... la mine sunt scrise si anuala, da vad ca in modelele de foaie matricola sunt si generale pe obiecte; de ex, media generala pe toti anii de studii la l.romana si tot asa....
A răspuns pe 29.07.2011, ora 15:17
Cris_e
#2
ms...kred si eu k nu e o problema..da e drept ca la nord va avea loc admiterea nu de pe 31....dar de pe 1?
A răspuns pe 29.07.2011, ora 15:27
whitefenix
#3
de unde ai luato?
A răspuns pe 29.07.2011, ora 16:05
irina.bistritchi
#4
Da. La Balti, incepe admiterea din 1 august.
http://osb.basarabeni.ro/2011/07/29/admitere-2011-2012/
http://osb.basarabeni.ro/2011/07/29/admitere-2011-2012/
A răspuns pe 30.07.2011, ora 06:45