Alinutsa
A întrebat pe 29.07.2011, la 21:13
O nelamurire mare...
Studii preuniversitare
o declaratie e de ajuns?..sunt ambele semnaturi si sunt mentionati ambii parinti
dar sunt si alte pareri..1 pentru scolarizare2pentru participare la concursul de admitere
????????????????????
Studii preuniversitare
o declaratie e de ajuns?..sunt ambele semnaturi si sunt mentionati ambii parinti
dar sunt si alte pareri..1 pentru scolarizare2pentru participare la concursul de admitere
????????????????????
Răspunsuri (1)
Pollynush
#1
trebuie o declaratie pentru admitere si una pentru scolarizare
A răspuns pe 30.07.2011, ora 06:22