DumitruGodina
A întrebat pe 29.07.2011, la 21:22
Salut, am o neclaritate in ce priveste declaratiile, este o urgenta si de aceea necesita un raspuns foarte clar, trebuiesc 2 declaratii pentru a depune documentele la studii in Romania, apropo daca puteti sa scrieti si continutul acestor declaratii, eu din cite cunosc trebuie o declaratie pentru scolarizarea elevului iar alta trebuie pentru inscrierea la concursul de admitere....
Mersi^^
Mersi^^
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.