Sari la conținut

criss

A întrebat pe 30.07.2011, la 06:37

Salut!Am media la bac 9.00 si media pe 3 de studii 9.37,,,spuneti-mi va rog am sanse sa fiu admisa la Universitatea de Medicina din Iasi?,,Mersi anticipat!

Răspunsuri (4)

ludmila_11 #1
salut. depinde de facultate. dar ai sanse si la iasi si la bucuresti. dar totusi depinde de facultate.
A răspuns pe 30.07.2011, ora 06:42
criss #2
As dori la medicina generala,,,sau farmaceutica,dar mai putin probabil,,,
A răspuns pe 30.07.2011, ora 07:02
Cris_e #3
salut.. depinde mult de noroc...dar mai multe sanse eu cred ai la farmaceutica...caci cu asa medie poti fi liber admisa chiar si la Bucuresti..ne mai vorbind de Iasi)bafta
A răspuns pe 30.07.2011, ora 08:47
criss #4
Mersi mult!
A răspuns pe 30.07.2011, ora 13:02