mya
A întrebat pe 30.07.2011, la 06:40
Sorry,daca poate repet intrebarea,dar...e necesar sa depun actele numaidecit la Chisinau,daca mi-am terminat studiile intr-o institutie din zona centrala?sau pot da si la Balti/Cahul?
Răspunsuri (2)
valiun4ik
#1
din cate stiu eu se depun doar la Chisinau in cazul tau... stiu ca a fost caz anul trecut ca au venit de la nord la Chisinau si i-au trimis la Balti
A răspuns pe 30.07.2011, ora 16:09
Ninutsika
#2
da asa este nu ai dreptul sa depui in alta localitate doar la Chisinau....fiecare in zona in care locuieste
A răspuns pe 31.07.2011, ora 08:51