Sari la conținut

mya

A întrebat pe 30.07.2011, la 06:40

Sorry,daca poate repet intrebarea,dar...e necesar sa depun actele numaidecit la Chisinau,daca mi-am terminat studiile intr-o institutie din zona centrala?sau pot da si la Balti/Cahul?

Răspunsuri (2)

valiun4ik #1
din cate stiu eu se depun doar la Chisinau in cazul tau... stiu ca a fost caz anul trecut ca au venit de la nord la Chisinau si i-au trimis la Balti
A răspuns pe 30.07.2011, ora 16:09
Ninutsika #2
da asa este nu ai dreptul sa depui in alta localitate doar la Chisinau....fiecare in zona in care locuieste
A răspuns pe 31.07.2011, ora 08:51