Sari la conținut

mariancik.m

A întrebat pe 30.07.2011, la 17:09

salut, spuneti-mi va rog mult daca e informat cineva :e vreo problema daca eu bacu l-am dat anul trecut? am aceleas posibilitati ca si ceilalti care l-au dat anu acesta?va rog un raspuns cit mai urgent,multumesc

Răspunsuri (3)

monah2010 #1
desigur poti.A-are importanta cand ai dat BACU.O cunostinta apropiata a dat la ROM la Bucuresti nu media 6...si... la POLI cu bacu de 2 ani sau poate chiar 3
A răspuns pe 30.07.2011, ora 19:32
Ninutsika #2
nu e nici o problema cu acesta diploma deja te folosesti toata viata chiar si peste 10 ani daca te hotarasti sa dai la univ. te duci cu ea....la mine BAC-ul tot e de anu trecut si nu are nici o importanta ;)
A răspuns pe 31.07.2011, ora 08:49
mariancik.m #3
multumesc ca vati facut putin timp pentru ami acorda un raspuns.ms
A răspuns pe 31.07.2011, ora 09:37