Sari la conținut

ludmila_11

A întrebat pe 30.07.2011, la 17:34

salut, la ambasada am nevoie de diploma de gimnaziu (9 clase)?!
merci :)

Răspunsuri (1)

mariancik.m #1
pai tu vrei la liceu sau universitate? dak universitate cred ca nu e nevoe cel putin la noi in RM .eu am dat si nu mia trebuit in ro tot nu trebue.
A răspuns pe 30.07.2011, ora 18:37