TiNa4kA
A întrebat pe 30.07.2011, la 17:40
Salutare,deci dupa cum am inteles nu duminica se primesc dosarele la Balti ci luni?da?
Răspunsuri (6)
mariancik.m
#1
da, luni si marti
A răspuns pe 30.07.2011, ora 17:54
TiNa4kA
#2
Hmm....rau ca nu si miine :(
A răspuns pe 30.07.2011, ora 18:05
mariancik.m
#3
da da si eu mar fi dus mine, bine ca nu mam pornit :)
A răspuns pe 30.07.2011, ora 18:09
TiNa4kA
#4
aha...si tu unde vrei sa depui actele la liceu ori deja universitate?
A răspuns pe 30.07.2011, ora 18:13
mariancik.m
#5
universitate, da ce la liceu tot in aceste zile?
A răspuns pe 30.07.2011, ora 18:15
TiNa4kA
#6
da ...
A răspuns pe 30.07.2011, ora 18:22