Sari la conținut
Contul meu
Login
Basarabeni.Ro
Portalul Basarabenilor din România
Întrebări și Răspunsuri
Centre Universitare România
Meniu
Toate știrile
Cultură
Economie
Eveniment
Externe
Integrare Europeană
Interviu / Reportaj
Opinii / Editoriale
Politică
Românii de Pretutindeni
Social
Sport
Întrebări și Răspunsuri
Centre Universitare România
Legislație
Contul meu
Login
Toate știrile
Cultură
Economie
Eveniment
Externe
Integrare Europeană
Interviu / Reportaj
Opinii / Editoriale
Politică
Românii de Pretutindeni
Social
Sport
Mai multe
Întrebări
/
Întrebarea #18111
TiNa4kA
A întrebat pe 30.07.2011, la 17:55
Hmmm... rau ka nu si miine :(
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.