inguta
A întrebat pe 30.07.2011, la 18:38
Spuneti-mi va rog, unde as putea gasi mediile celor de anul trecut admisi la studii in Ro?dati-mi va rog un link..!mersi.
Răspunsuri (3)
mariancik.m
#1
si eu as vrea sa aflu dar am cautat si nu am gasit nimic,doar cele din 2009
A răspuns pe 30.07.2011, ora 18:46
energic
#2
http://www.basarabeni.ro/docs/admitere2010/rezultatele%20admiterii%20elevilor%20din%20R%20Moldova%20in%20clasa%20a%20IX_%20a%20de%20liceu%20din%20Romania.php
A răspuns pe 30.07.2011, ora 19:26
pceolka
#3
anul trecut nu au fost afisate mediile de concurs a absolventilor.
A răspuns pe 31.07.2011, ora 17:25