Sari la conținut

inguta

A întrebat pe 30.07.2011, la 19:10

Aplica cineva pt stiinte ale comunicarii?

Răspunsuri (5)

cris22 #1
yep :D unde vrei sa dai, cu ce medie? :)
A răspuns pe 30.07.2011, ora 22:32
inguta #2
iasi, cu media 9! dar tu?
A răspuns pe 31.07.2011, ora 08:34
cris22 #3
bucuresti, 9.5
A răspuns pe 31.07.2011, ora 09:31
mariancik.m #4
poate si eu
A răspuns pe 31.07.2011, ora 09:34
nitza17 #5
si la ce universitate dati voi?
A răspuns pe 02.08.2011, ora 05:57