inguta
A întrebat pe 30.07.2011, la 19:10
Aplica cineva pt stiinte ale comunicarii?
Răspunsuri (5)
cris22
#1
yep :D unde vrei sa dai, cu ce medie? :)
A răspuns pe 30.07.2011, ora 22:32
inguta
#2
iasi, cu media 9! dar tu?
A răspuns pe 31.07.2011, ora 08:34
cris22
#3
bucuresti, 9.5
A răspuns pe 31.07.2011, ora 09:31
mariancik.m
#4
poate si eu
A răspuns pe 31.07.2011, ora 09:34
nitza17
#5
si la ce universitate dati voi?
A răspuns pe 02.08.2011, ora 05:57