Sari la conținut
Contul meu
Login
Basarabeni.Ro
Portalul Basarabenilor din România
Întrebări și Răspunsuri
Centre Universitare România
Meniu
Toate știrile
Cultură
Economie
Eveniment
Externe
Integrare Europeană
Interviu / Reportaj
Opinii / Editoriale
Politică
Românii de Pretutindeni
Social
Sport
Întrebări și Răspunsuri
Centre Universitare România
Legislație
Contul meu
Login
Toate știrile
Cultură
Economie
Eveniment
Externe
Integrare Europeană
Interviu / Reportaj
Opinii / Editoriale
Politică
Românii de Pretutindeni
Social
Sport
Mai multe
Întrebări
/
Întrebarea #18117
liviu2011
A întrebat pe 30.07.2011, la 20:24
dar miine stam acasa????
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.