Sari la conținut

Michelle

A întrebat pe 30.07.2011, la 20:56

Salut. Stie cineva turul 2 cind se face? in septembrie sau la sf lui iulie?

Răspunsuri (1)

Michelle #1
ooops....sorry. la sf lui August.
A răspuns pe 31.07.2011, ora 09:55