nelion
A întrebat pe 31.07.2011, la 07:08
Buna.. la Universitatea I. Luca Caragiale din bucuresti doreste cineva?
Răspunsuri (5)
talian
#1
Da! Ce facultate vrei?
A răspuns pe 31.07.2011, ora 13:30
Lady_Viola
#2
Da,ash incerca la facultatea de istorie shi limbi aplicate,dar voi?
A răspuns pe 31.07.2011, ora 21:33
talian
#3
Lady_Viola, imi pare ca incurci putin universitatile :P la UNATC e teatru si film
Eu aplic la imagine de film
Eu aplic la imagine de film
A răspuns pe 01.08.2011, ora 08:10
dulceata171992
#4
Lady_ Viola,si care este media ta la Bac si la liceu???
Vreau si eu sa aplic la limbi moderne aplicate dar nu la Carageale. Bafta!!!
Vreau si eu sa aplic la limbi moderne aplicate dar nu la Carageale. Bafta!!!
A răspuns pe 01.08.2011, ora 12:25
nelion
#5
contactatima pe skype ion-sova cei care doresc la I.luca caragiale din Bucuresti
A răspuns pe 01.08.2011, ora 21:35