whitefenix
A întrebat pe 31.07.2011, la 08:42
Lume care are de venit la Balti veniti mai repede...aici in lista sunt deja 320 ....
succese
succese
Răspunsuri (3)
Irynuka
#1
Hm,, trebuie sa te programezi?
A răspuns pe 31.07.2011, ora 10:26
liviu2011
#2
dapu ce primesc azi documentele sau nu?????
A răspuns pe 31.07.2011, ora 10:40
whitefenix
#3
alti de ieri dimineata stau si asteapta....
A răspuns pe 31.07.2011, ora 15:21