Sari la conținut

butterfly

A întrebat pe 31.07.2011, la 14:15

Cine a fost azi la Balti sau mai e acolo, relatati-ne si noua cum e situatia, am inteles ca sunt multi acolo dar nu se primesc azi actele.

Răspunsuri (2)

whitefenix #1
s-a facut o lista undeva la 500 oameni in lista....
A răspuns pe 31.07.2011, ora 15:20
svettyk #2
Intradevar pe 31 nu s-au primit actele...am asteptat cu totii orele 14:30 sa vina comisia, apoi ne-au anuntat ca ei sunt de abia in vama si ca mai avem de asteptat in jur la doua ore pina ajung ei si dupa aia ne vor anunta daca vor primi dosarele sau nu, dar sa facut ora 16:30 si ei nu mai veneau iar lumea a inceput a pleca asa ca ieri nu s-a primit nici un dosar....
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:49