Clara
A întrebat pe 31.07.2011, la 15:14
Buna, cine aplica pentru St. Economice, Finante... in ce orase si cu ce medii?
Răspunsuri (6)
Irynuka
#1
da, peste 9, tu tot la finante? Unde?
A răspuns pe 31.07.2011, ora 15:33
Clara
#2
Iasi, Cluj si Bucuresti...
A răspuns pe 31.07.2011, ora 15:54
Clara
#3
Tu, Irynuka in ce orase dai?
A răspuns pe 31.07.2011, ora 15:55
Irynuka
#4
Tot cam in astea, insa ordinea un pic altfel, tu ce medie ai?
A răspuns pe 31.07.2011, ora 17:17
Clara
#5
9,88 pe ani si 9,75 la BAC, tu?
A răspuns pe 31.07.2011, ora 17:37
Clara
#6
Si la mine ordinea difera:)
A răspuns pe 31.07.2011, ora 17:38