crinu
A întrebat pe 31.07.2011, la 15:32
Salutare...incearca cineva sa aplice medicina in Brasov?merci anticipat ;)
Răspunsuri (5)
tane4ka
#1
Salut..eu as dori..sa incerc... dar nu stiu daca am sanse, pentru ca media nu este atit de mare...tu ce medie ai??
A răspuns pe 31.07.2011, ora 17:33
Pollynush
#2
voi la liceu sau universitate?? eu tot as vrea in Brasov...dar nu numaidecat.O seara buna!!
A răspuns pe 31.07.2011, ora 18:00
tan4u
#3
buna... si eu as dori sa aplic la medicina la Brasov ... dar nu stiu dac am sanse :(
A răspuns pe 31.07.2011, ora 18:23
tane4ka
#4
la Universitate...dar voi ce medie aveti?>??
A răspuns pe 01.08.2011, ora 10:23
mariancik.m
#5
incredibil da ce cu voi ma toti la medicina,sunt extraordinar de multi la aceasta specialitate,cu cine am vorbit eri cind am depus actele toti erau la medicina.totusi eu va urez succes,speranta moare ultima asa ca incercati daca asa tare doriti.
A răspuns pe 02.08.2011, ora 11:15