Sari la conținut

tane4ka

A întrebat pe 31.07.2011, la 17:31

Salut...stie cineva ..care ar fi o eventuala medie de intrare la Universitatea de Medicina..(din oricare oras) la facultatea "Medicina Generala"??!!

Răspunsuri (6)

E-A #1
Pai am inteles ca de la 9 in sus. Mai bine uitate cu ce medii au intrat in 2009 :)
A răspuns pe 31.07.2011, ora 18:49
michelle #2
in 2009 au intrat si cu 8,2. Totul depinde de mediile celorlalti.
A răspuns pe 31.07.2011, ora 20:01
tane4ka #3
multumesc mult...
A răspuns pe 01.08.2011, ora 10:22
mere_lica #4
eu am auzit ca s-au intrat si cu medii de 7 e adevarat ?
A răspuns pe 01.08.2011, ora 10:40
dulceata171992 #5
Tine-ti cont si de media generala in MD si in RO,pentru ca cei care au intrat in 2009 au avut NOTELE la Bac mai reusite.
Apropo la limbi straine nu sunteti la curent ce medie poate fi???!
A răspuns pe 01.08.2011, ora 12:21
E-A #6
De 7 sincer nu am auzit sa fie, de 8 si ceva, da au fost cazuri, dar in pofida faptului ca s-a spus ca BAC-ul in anul acesta s-a scris mai rau concursul la med se anunta a fi unul destul de greu; asta si dupa observatiile de pe acest site, de fapt.
A răspuns pe 01.08.2011, ora 14:31