Pollynush
A întrebat pe 31.07.2011, la 17:58
Salut! imi poate spune cineva sau da creun link.cum arata foaia aia matricola?? va rog frumos!! pt ca la mn la scoala mi-a spus ca ei nu au facut niciodata asa ceva...VA ROG MULT!!
Răspunsuri (2)
mariancik.m
#1
de la mine la scoala tot nu au stiut cum dar mio dato,numa nustiu daaca e corecta.in ea include toate notele din semestre .tu ai facut liceu sau colegiu?daca liceu atunci notele de la semestre in anii de liceu
A răspuns pe 31.07.2011, ora 19:17
Pollynush
#2
e ideea de foaie matricola pt gimnaziu..
A răspuns pe 02.08.2011, ora 06:13