criss
A întrebat pe 31.07.2011, la 19:04
Salut!,,spuneti-mi va rog cererea de inscriere trebuie indeplinita din timp la ambasada sau o putem indeplini atunci cind depunem actele pentru admitere?,,mersi anticipat!
Răspunsuri (2)
Lady_Viola
#1
Sal,cererea poate fi indeplinita chiar la abmasada odata cu depunerea actelor
A răspuns pe 31.07.2011, ora 19:25
mariancik.m
#2
da dar o poti indeplini si acasa daca stii cum,nu e nici o problema
A răspuns pe 02.08.2011, ora 11:10