Sari la conținut

criss

A întrebat pe 31.07.2011, la 19:04

Salut!,,spuneti-mi va rog cererea de inscriere trebuie indeplinita din timp la ambasada sau o putem indeplini atunci cind depunem actele pentru admitere?,,mersi anticipat!

Răspunsuri (2)

Lady_Viola #1
Sal,cererea poate fi indeplinita chiar la abmasada odata cu depunerea actelor
A răspuns pe 31.07.2011, ora 19:25
mariancik.m #2
da dar o poti indeplini si acasa daca stii cum,nu e nici o problema
A răspuns pe 02.08.2011, ora 11:10