Sari la conținut

TiNa4kA

A întrebat pe 31.07.2011, la 19:15

Spuneti-mi va rog daca in loc de certificatul de nastere am legalizat buletinul de identitate nu va fi oare nimic? eu vreau sa depun la studii preuniversitare...va rog sa-mi raspunde-ti!!

Răspunsuri (2)

verap #1
daca e scris negru pe alb ca trebuie certificatul, inseamna ca asa si trebuie. si risti sa nu fii admisa daca dosarul cu documente nu e completat cum trebuie
A răspuns pe 31.07.2011, ora 20:11
Ninutsika #2
orcum trebuie si certificatul de nastere si buletitul ambele
A răspuns pe 01.08.2011, ora 06:17