Clara
A întrebat pe 31.07.2011, la 20:44
Daca foaia matricola e in original (fiindca detin 2), nu e legalizata, e o problema?
Răspunsuri (3)
Lady_Viola
#1
Cred ca nu e o problema,deoarece toate actele depuse se vor pastra indiferent daca ai intrat in primul tur sau nu,astfel eventual vei avea posibilitatea de a incerca shi in celelalte tururi fara ca sa mai depui o data copia la actele necesare
A răspuns pe 31.07.2011, ora 21:11
Clara
#2
Multumesc pentru rsp!
A răspuns pe 31.07.2011, ora 21:15
svettyk
#3
Foaia matricola trbuie sa fie legalizata, pt ca se iau numai copiile...originalul se depune dupa ce intri la scoala
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:41