vikkkusea
A întrebat pe 01.08.2011, la 07:39
salut cine a fost ieri si a depus actele? imi puteti spune vi sa cerut certificatul de SIDA.. ati avut nevoie de el , da sau nu?
Răspunsuri (2)
katy_921
#1
nu se mai cere demult acest cerificat,din moment ce nu scrie in lista de acte,nu trebuie...
A răspuns pe 01.08.2011, ora 09:03
Irynuka
#2
LA sigur nu e nevoie pt depunerea actelor testul Sida, eu azi l-am dat si au zis ca nu-l iau.
A răspuns pe 01.08.2011, ora 17:51