iriadna
A întrebat pe 01.08.2011, la 07:58
buna, aplica cineva la politehnica Bucuresti?
Răspunsuri (7)
Ninutsika
#1
da...tu la ce specialitate?
A răspuns pe 01.08.2011, ora 09:52
iriadna
#2
inginerie si management , sau ingineria alimentatiei publice, tu?
A răspuns pe 01.08.2011, ora 09:56
Ninutsika
#3
eu tot la industriea alimentara vreu, am vazut ca la inginerie si management sunt mai multe locuri doar ca mie nu imi place MG si de asta.....si ce medie ai la BAC?
A răspuns pe 01.08.2011, ora 10:03
iriadna
#4
8,25 tu?
A răspuns pe 01.08.2011, ora 10:06
Ninutsika
#5
mm e foarte buna..la mine 6.75 :(
A răspuns pe 01.08.2011, ora 10:09
iriadna
#6
cum te gasesc in alta parte, vezi pe fb : irina scorokirja, ca nu vreau sa scriu aici tare multe :))si iti mai zic referiotor la politehnica
A răspuns pe 01.08.2011, ora 10:14
valik
#7
daca datele sunt scrise in romana , atunci nu este nici o problema (pent. mikib)
A răspuns pe 01.08.2011, ora 17:40