MikiB
A întrebat pe 01.08.2011, la 08:19
Imi ziceti va rog, daca certificatul de nastere e in chirilika, dar numele ,prenumele, data nasterii e in romana. E o problema mare?
Răspunsuri (2)
tane4ka
#1
da.. trebuie sa-l schimbi
A răspuns pe 01.08.2011, ora 10:10
miha20
#2
sau sa-l traduci..ca sa fie totul in romana...
A răspuns pe 01.08.2011, ora 12:22