Sari la conținut

MikiB

A întrebat pe 01.08.2011, la 08:19

Imi ziceti va rog, daca certificatul de nastere e in chirilika, dar numele ,prenumele, data nasterii e in romana. E o problema mare?

Răspunsuri (2)

tane4ka #1
da.. trebuie sa-l schimbi
A răspuns pe 01.08.2011, ora 10:10
miha20 #2
sau sa-l traduci..ca sa fie totul in romana...
A răspuns pe 01.08.2011, ora 12:22