Sari la conținut

nikileta

A întrebat pe 01.08.2011, la 09:38

salut, stie cineva daka e obligatoriu testul SIDA?

Răspunsuri (5)

Ninutsika #1
nu, nu este obligatoriu si nici in lista de documente nu este mentionat
A răspuns pe 01.08.2011, ora 09:55
nikileta #2
multumesk mult
A răspuns pe 01.08.2011, ora 10:05
Venssyk #3
testul SIDA este obligatoriu atit pentru studii preuniversitare cit si pentru studii universitare...
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:06
nikileta #4
trebuie sa-l depun in dosarul cu documente pt admitere?
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:28
lymc #5
astazi am dat documentele, si am intrebat de cei de la OBB din Cluj ca erau pe loc si au zis ca nu mai e nevoie de testul SIDA, iar cind am depus documentele la comisie, nu era nimic mentionat de el. Adica, nu, nu e nevoie de el deloc. (insa, ar fi bine sa-l ai cu tine, in caz ca il va cere la universitate)
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:42