nikileta
A întrebat pe 01.08.2011, la 09:38
salut, stie cineva daka e obligatoriu testul SIDA?
Răspunsuri (5)
Ninutsika
#1
nu, nu este obligatoriu si nici in lista de documente nu este mentionat
A răspuns pe 01.08.2011, ora 09:55
nikileta
#2
multumesk mult
A răspuns pe 01.08.2011, ora 10:05
Venssyk
#3
testul SIDA este obligatoriu atit pentru studii preuniversitare cit si pentru studii universitare...
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:06
nikileta
#4
trebuie sa-l depun in dosarul cu documente pt admitere?
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:28
lymc
#5
astazi am dat documentele, si am intrebat de cei de la OBB din Cluj ca erau pe loc si au zis ca nu mai e nevoie de testul SIDA, iar cind am depus documentele la comisie, nu era nimic mentionat de el. Adica, nu, nu e nevoie de el deloc. (insa, ar fi bine sa-l ai cu tine, in caz ca il va cere la universitate)
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:42