Sari la conținut

CiKs

A întrebat pe 01.08.2011, la 09:47

nu ati auzit...se fac deja listele la chisinau????/

Răspunsuri (13)

Ninutsika #1
nu cred ca de azi...de miine probabil se va incepe a face cu o zi inainte asa ca in Balti cred
A răspuns pe 01.08.2011, ora 09:53
mya #2
cum si unde se vor face listele?aud prima data de asa ceva.credeam ca se fac atunci,pe loc,in ziua ceea.
A răspuns pe 01.08.2011, ora 10:07
Ninutsika #3
asa credeam si eu la inceput dar in Balti au zis ca pe 31 sa facut lista care si dupa care
A răspuns pe 01.08.2011, ora 10:36
mya #4
mda...m-a sunat un coleg si a spus ca la Balti au inceput-o chiar de pe 30 seara....interesant la noi(Chisinau) cind incep sa le faca?
A răspuns pe 01.08.2011, ora 11:08
ionlozovanu #5
oricum nu o să se ţină cont de liste,rînd viu va fi!!!
A răspuns pe 01.08.2011, ora 11:10
kokolulu #6
cine face listele si unde in chisinau?
A răspuns pe 01.08.2011, ora 11:26
mya #7
La Balti s-a tinut cont de lista!Asa ar fi si normal.
A răspuns pe 01.08.2011, ora 11:29
whitefenix #8
la Balti s-a facut de simbata dimineata....
si pina la ora 11.00 au intrat 100 oameni.
Asa greu a fost deoarece era o imbulzeala si nu prea organizat.

Deci daca va duceti la Balti mai bine completati singuri cererea care o gasiti pe net, si treceti comisia in 5 minute.

Care doreste...va spun exact cum se scrie cererea.
A răspuns pe 01.08.2011, ora 11:52
tane4ka #9
eu as dori..dar daca ma poti ajuta cum sa scriu aceasta cerere??! ca nu am nici o idee..((
A răspuns pe 01.08.2011, ora 12:08
adaiulica #10
da intradevar....ajutati-ne sa completam cererea
A răspuns pe 01.08.2011, ora 13:05
whitefenix #11
pai datimi skypul si va spun repejor
A răspuns pe 01.08.2011, ora 16:07
sweet_melody #12
eu astazi am depus la Balti si acolo am auzit ca lista deja este facuta si sunt inscrisi peste 2000 de oameni
A răspuns pe 01.08.2011, ora 19:02
crinna #13
Mai mai, peste 3000-4000 poate:)), de unde scoateti astea, iar vorbe vorbe, altceva nu stiti sa auziti.
Cum peste 2000? Daca nici la 1000 nu s-a ajuns, vai de capul vostru`!
A răspuns pe 01.08.2011, ora 20:29