Sari la conținut

mya

A întrebat pe 01.08.2011, la 10:21

Salut!Ma ajuta si pe mine cineva?Poate totusi exista cineva pe site-ul asta la Relatii internationale(cu toate ca absenta unor astfel de elevi ma bucura,intr-un fel,insemnind ca nu prea va fi concurenta la aceasta facultate).La ce Universitate studiati si cu ce medie ati fost admisi?

Răspunsuri (4)

ionlozovanu #1
SPRISS,Sibiu specializarea (Ştiinţe politice),medie admitere 8,75
A răspuns pe 01.08.2011, ora 11:12
mya #2
Buget+bursa sau doar buget?
A răspuns pe 01.08.2011, ora 11:17
ionlozovanu #3
fară taxa ,fară bură!
A răspuns pe 01.08.2011, ora 11:21
ionlozovanu #4
*fără bursă
A răspuns pe 01.08.2011, ora 11:21