Sari la conținut

mya

A întrebat pe 01.08.2011, la 11:32

Daca am depus actele pentru admiterea din vara si am confirmat-o,pot sa mai depun actele pentru sesiunea din septembrie(daca va fi)?

Răspunsuri (1)

enzeru #1
mya,sa inteleg ca ai terminat liceul in Romania.Daca este asa,pai sigur ca poti in masura in care au ramas locuri libere.
A răspuns pe 01.08.2011, ora 20:52