adaiulica
A întrebat pe 01.08.2011, la 13:09
salut.....din cei care deja au depus....spuneti-mi va rog...am foaia matricola cu notele dar nu sunt calculate mediile...ce fac? a. pot sa completez eu jos pe copia legalizata
b. pot sa completez eu jos pe original si sa legalizez din nou
c. trebue sa cer de la liceu o alta foaia de matricola si sa o legalizez....ms anticipat
b. pot sa completez eu jos pe original si sa legalizez din nou
c. trebue sa cer de la liceu o alta foaia de matricola si sa o legalizez....ms anticipat
Răspunsuri (13)
Cris_e
#1
notele le calculezi de acasa p/u ca va trebui sa le scrii in cerere...foaia matricola e buna...nu e nevoie sa o schimbi
A răspuns pe 01.08.2011, ora 14:33
cris22
#2
si daca notele de bac nu-s in foaia matricola, e vreo problema?
A răspuns pe 01.08.2011, ora 14:48
butterfly
#3
Nu shtiu sigur, ca nu am vazut cazuri in care cineva nu avea notele de la bac, dar iti spun sigur k nu o sa fie probleme acum, la depunere, ci mai apoi risti sa fii eliminat in concurs. Acum te intreaba daca ai foaia matricola, nu si ce ai scris in ea.
A răspuns pe 01.08.2011, ora 17:44
butterfly
#4
b), IN CAZUL IN CARE AI UNDE SCRI E CEA MAI CORECTA METODA, DACA NU FACI ALTE GRESELI SAU MIZGILITURI
A răspuns pe 01.08.2011, ora 17:45
Venssyk
#5
buna,in cazul in care nu ai calculate mediile trebuie sa ceri de la liceu o alta foaie matricola si sa o legalizezi la notar pt ca nu va fi valabila daca completezi tu ...eu azi am depus dosarul si sau mai intilnit asa cazuri exact ca al tau si elevii in cauza trebuiau sa revina a doua zi cu foaia matricola in regula
A răspuns pe 01.08.2011, ora 17:47
Venssyk
#6
Cris_e : notele nu tu ti le calculezi,exista o comisie speciala care calculeaza notele ...
A răspuns pe 01.08.2011, ora 17:53
Cris_e
#7
am avut in vedere nota medie pe fiecare an...care trebuie indicata in cerere....mai multi nu aveau notele anuale in foile matricole si nu a fost o problema caci si-o calculau pe loc....cei din comisie au spus ca oricum o sa le recalculeze
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:05
Venssyk
#8
Cris_e : tu ai depus deja dosarul???
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:08
Cris_e
#9
da
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:11
mihaela111
#10
Buna,in foaia mea am mediile pentru toti anii,notele de la bac..dar imi lipseste media generala pe anii de liceu...credeti ca e problema?
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:12
Cris_e
#11
p/u mihaela-nu
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:14
mihaela111
#12
merci de raspuns!
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:39
mihaela111
#13
...Cris,dar cunosti pe cineva care a avut astfel de foaie matricola?sau doar banuiesti ca nu e nici o problema..?
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:41