Sari la conținut

natyff

A întrebat pe 01.08.2011, la 13:18

salut, din cei care ati depus deja dosarul sau care cunoasteti, cine poate sa ma ajute, am nevoie cand depun copiile legalizate sa prezint originalul la documente, ms anticipat!

Răspunsuri (5)

Creatsa #1
eu am depus deja si nu mi s-a cerut originalul la nici un document,doar copiile legalizate si atit...
A răspuns pe 01.08.2011, ora 14:33
natyff #2
ms mult,, m-am linistit ca nu aveam toate originalele la mine
A răspuns pe 01.08.2011, ora 14:56
whitefenix #3
originalul pastreaza-l pentru universitatea in care in curand vei fi admisa :P
A răspuns pe 01.08.2011, ora 16:16
natyff #4
la ce concurenta mare e anu asta n-am mari sperante ((
A răspuns pe 01.08.2011, ora 19:00
crinna #5
E mare concurenta, grozav de imensa!
A răspuns pe 01.08.2011, ora 20:31