Sari la conținut

Creatsa

A întrebat pe 01.08.2011, la 14:30

Bună! vreau să aplic pt limbi moderne aplicate și am citit in metodologie că se face o probă de aptitudini…aveți vreo idee cum,cînd și unde se face?

Răspunsuri (2)

mihaela111 #1
Buna am citit si eu asha ceva..dar nu stiu mai multe!Miercuri o sa ne spuna,cred!
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:43
Creatsa #2
da,așa cred și eu,da oricum îmi spui și mie dacă ai vreo noutate,OK?pliz,pliz,pliz!!!
A răspuns pe 02.08.2011, ora 04:00