Alinutsa
A întrebat pe 01.08.2011, la 16:10
Intrebare pentru cei care au depus..stidii preuniversitare..
comisia de admitere a cerut doua declaratii sau una..si daca doua care sunt ele?
comisia de admitere a cerut doua declaratii sau una..si daca doua care sunt ele?
Răspunsuri (1)
Venssyk
#1
da,desigur...ai nevoie de doua declaratii...una de insriere la studii preuniversitare 2011 iar a doua de scolarizare in Ro...
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:02