Pavel5
A întrebat pe 01.08.2011, la 16:35
Spuneti-mi va rog in cazul daca sunt de origine de la nord,as putea depune dosarul in Chisinau deoarece la moment ma aflu aici?
Răspunsuri (4)
Creatsa
#1
Pavel,din cîte știu eu originarii din Nord,depun doar la Bălți...așa că ar trebui să te grăbești..!
A răspuns pe 01.08.2011, ora 16:45
whitefenix
#2
dar nu am vazut sa intrebe de unde esti...ii primeau pe toti
A răspuns pe 01.08.2011, ora 16:51
Creatsa
#3
așa e,dar cînd completezi cererea indici și domiciliul stabil,nu știu sigur,dar s-ar putea să ai probleme,da poți și să nu ai))Succes!!
A răspuns pe 01.08.2011, ora 17:01
Pavel5
#4
mersi mult!!v-a fi totul ok ;) mult succes tuturor!
A răspuns pe 01.08.2011, ora 17:26