Sari la conținut

Pavel5

A întrebat pe 01.08.2011, la 16:35

Spuneti-mi va rog in cazul daca sunt de origine de la nord,as putea depune dosarul in Chisinau deoarece la moment ma aflu aici?

Răspunsuri (4)

Creatsa #1
Pavel,din cîte știu eu originarii din Nord,depun doar la Bălți...așa că ar trebui să te grăbești..!
A răspuns pe 01.08.2011, ora 16:45
whitefenix #2
dar nu am vazut sa intrebe de unde esti...ii primeau pe toti
A răspuns pe 01.08.2011, ora 16:51
Creatsa #3
așa e,dar cînd completezi cererea indici și domiciliul stabil,nu știu sigur,dar s-ar putea să ai probleme,da poți și să nu ai))Succes!!
A răspuns pe 01.08.2011, ora 17:01
Pavel5 #4
mersi mult!!v-a fi totul ok ;) mult succes tuturor!
A răspuns pe 01.08.2011, ora 17:26