dymcik
A întrebat pe 01.08.2011, la 16:40
salut... spune-ţi vă rog cînd vor fi rezultatele admiterilor 2011 în Romînia, şi pe ce dată şi începe al doilea tur? merci mult
Răspunsuri (1)
Ninutsika
#1
eu am auzit azi la stiri ca tocmai la sfirsitul lunii vor afisa rezultatele
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:28