TiNa4kA
A întrebat pe 01.08.2011, la 17:36
Iuhuu am dat azi dosarul...uff deam astept rezulatatele :D
Răspunsuri (8)
Cris_e
#1
felicitari....la comp. seria,numar,cod numeric personal ai scris datele din buletin?
A răspuns pe 01.08.2011, ora 17:55
Venssyk
#2
pt universitate sau liceu????
A răspuns pe 01.08.2011, ora 17:59
TiNa4kA
#3
Pt liceu :D
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:00
Venssyk
#4
sub ce numar erai...eu tot azi am depus dosarul pt liceu...dar unde si la ce profil??
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:07
Cris_e
#5
???
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:09
Lory
#6
Tina4ka..imi poti da skype-ul tau?
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:32
alexander996
#7
Si ce acte ai prezentata povesteste
A răspuns pe 01.08.2011, ora 19:32
TiNa4kA
#8
Ma gaseti pe skype: ingerash.95 sunt din Falesti
A răspuns pe 02.08.2011, ora 18:06