Sari la conținut

valik

A întrebat pe 01.08.2011, la 17:43

si totusi, este o problema daca cineva de la sud depune dosarul la nord?

Răspunsuri (1)

Ninutsika #1
da nici nu te primeste acolo
A răspuns pe 01.08.2011, ora 18:27