ludmila_11
A întrebat pe 02.08.2011, la 07:36
care e situatia la chisinau?!
Răspunsuri (1)
mariancik.m
#1
am inteles ca e potopul, eri la amiaza erau inscrisi doar in rind undeva la 2000 persoane.nu mai zic de azi mine si asa mai departe
A răspuns pe 02.08.2011, ora 10:42