Sari la conținut

ludmila_11

A întrebat pe 02.08.2011, la 07:36

care e situatia la chisinau?!

Răspunsuri (1)

mariancik.m #1
am inteles ca e potopul, eri la amiaza erau inscrisi doar in rind undeva la 2000 persoane.nu mai zic de azi mine si asa mai departe
A răspuns pe 02.08.2011, ora 10:42