PiSLa
A întrebat pe 02.08.2011, la 09:04
Cine stie cum se completeaza fisa de inscriere lasati un id de skype sa ma ajutati cu ceva ...
Răspunsuri (5)
mariancik.m
#1
eu stiu,daca vrei te pot ajuta,defapt eu deja am completat-o
A răspuns pe 02.08.2011, ora 10:27
CiKs
#2
skype?
A răspuns pe 02.08.2011, ora 10:36
mariancik.m
#3
mai bine pe odnok. ai?
A răspuns pe 02.08.2011, ora 10:40
PiSLa
#4
uite id meu de skype : crazys_soccer
ma contactezi acolo
ma contactezi acolo
A răspuns pe 02.08.2011, ora 10:49
CiKs
#5
cauta-ma dupa acelasi nume ca si aici :)
A răspuns pe 02.08.2011, ora 11:18