mya
A întrebat pe 02.08.2011, la 09:41
A intrat cineva la o facultate cu predare intr-o limba straina?Daca da atunci cum,pentru ca citisem undeva ca trebie sa sustii un test.Ms
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 02.08.2011, la 09:41