Sari la conținut

mere_lica

A întrebat pe 02.08.2011, la 10:32

salut , are cineva media 7,... care vor de depuna actele pu studii la ro , sau toti aveti de la 9-la 10 ???

Răspunsuri (6)

mariancik.m #1
eu eri am vazut pe unii cu medii mai mici,dar depinde la ce facultate vei da,totusi incearca nu ai nimic de pierdut
A răspuns pe 02.08.2011, ora 10:38
nitza17 #2
am si eu 7.98 si tot vreau sa incec..asa ca navem nimic de pierdut..
A răspuns pe 02.08.2011, ora 10:51
nitza17 #3
am si eu 7.98 si vreau sa incerc ca nam nimic de pierdut..
A răspuns pe 02.08.2011, ora 10:53
mariancik.m #4
tot de ce ai nevoe asta e norok, nimik altceva,asa ca bafta
A răspuns pe 02.08.2011, ora 10:59
mere_lica #5
sa dea dumnezeu sa intram cu bine, multumesc si mult noroc pu noi toti
A răspuns pe 02.08.2011, ora 11:14
nitza17 #6
da,totul depinde unde dau si de noroc..ms mult..
A răspuns pe 02.08.2011, ora 11:14