Sari la conținut

allesika

A întrebat pe 02.08.2011, la 11:17

Cine depune la drept si in ce orase?

Răspunsuri (6)

milocik #1
eu vreau la drept..La Iasi dau si la Suceava,tu?
A răspuns pe 02.08.2011, ora 15:26
allesika #2
eu credca voi alege Bucuresti, Brasov si Cluj
A răspuns pe 02.08.2011, ora 16:32
milocik #3
si eu as vrea la Bucuresti dar nu cred ca intr cu media mea, tu ce medie ai ?
A răspuns pe 02.08.2011, ora 16:40
allesika #4
nu e prea mare...............8,7................oricum bafta la toti
A răspuns pe 02.08.2011, ora 17:22
americangirl #5
ku media asta nu te sfatui sa dai in bukuresti....pt ca risti sa pierzi lokul....akolo numai peste 9 cel putin:))))
A răspuns pe 02.08.2011, ora 18:43
alin4ik #6
eu depun la drept la timisoara,pitesti shi craiova,am media
8,6 dar la sigur intru undeva din orasele astea.te sfatui shi pe tine sa alegi unul din orasele astea k la sigur cu media noastra intram:)bafta!!!!!!!
A răspuns pe 02.08.2011, ora 19:39