americangirl
A întrebat pe 02.08.2011, la 11:50
cine a depus deja,,,,spuneti-mi va rog ,,totusi are vreo importanta de unde venim,(sud,nord,centru),sau la akolo nu intreaba nimeni de unde este fiecare
Răspunsuri (2)
lucero
#1
nimeni nu intreaba de unde esti
A răspuns pe 02.08.2011, ora 14:29
americangirl
#2
ms:))))
A răspuns pe 02.08.2011, ora 18:41