Sari la conținut

americangirl

A întrebat pe 02.08.2011, la 11:50

cine a depus deja,,,,spuneti-mi va rog ,,totusi are vreo importanta de unde venim,(sud,nord,centru),sau la akolo nu intreaba nimeni de unde este fiecare

Răspunsuri (2)

lucero #1
nimeni nu intreaba de unde esti
A răspuns pe 02.08.2011, ora 14:29
americangirl #2
ms:))))
A răspuns pe 02.08.2011, ora 18:41