sashio
A întrebat pe 02.08.2011, la 12:10
va fi o problema daca in foaie matricola nu sant indicate notele de la bac?
Răspunsuri (2)
americangirl
#1
nu:)))
A răspuns pe 02.08.2011, ora 12:13
mariancik.m
#2
nu e nici o problema,la mine tot nu au fost indicate
A răspuns pe 03.08.2011, ora 06:54